RC0603JR-105M1L
MFR.Part #
RC0603JR-105M1L
JLCPCB Part #
C20162403
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS