RN73H1JTTD2100A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2100A10
JLCPCB Part #
C3945024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS