RK73H1HTTC9760F
MFR.Part #
RK73H1HTTC9760F
JLCPCB Part #
C2575258
Description
-55℃~+155℃ 50mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS