SG73S2ERTTD1004D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1004D
JLCPCB Part #
C5753240
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS