RK73H1HTTC9763F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC9763F
JLCPCB Part #
C5725621
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS