RK73H1HTTC95R3F
MFR.Part #
RK73H1HTTC95R3F
JLCPCB Part #
C2575501
Description
-55℃~+155℃ 50mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS