RK73H2BLTD1002F
MFR.Part #
RK73H2BLTD1002F
JLCPCB Part #
C2594475
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount