RK73H1HTTC97R6F
MFR.Part #
RK73H1HTTC97R6F
JLCPCB Part #
C6182582
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS