RK73H1HTTC9530D
MFR.Part #
RK73H1HTTC9530D
JLCPCB Part #
C2579988
Description
-55℃~+155℃ 50mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS