SG73S2ATTD47R5F
MFR.Part #
SG73S2ATTD47R5F
JLCPCB Part #
C3991508
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS