RN73H1JTTD1913D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1913D10
JLCPCB Part #
C3918386
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS