SR732ETTD5R62F
MFR.Part #
SR732ETTD5R62F
JLCPCB Part #
C2600688
Description
-55℃~+150℃ 5.62Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS