RK73H1HTTC9103D
MFR.Part #
RK73H1HTTC9103D
JLCPCB Part #
C2578401
Description
-55℃~+155℃ 50mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS