SG73S1JRTTD5232F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD5232F
JLCPCB Part #
C5915356
Description
-55℃~+155℃ 200mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS