RK73H1HTTC8873D
MFR.Part #
RK73H1HTTC8873D
JLCPCB Part #
C7343280
Description
-55℃~+155℃ 50mW 887kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS