RN73R2ETTD2772F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2772F50
JLCPCB Part #
C4132118
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS