RK73H2ATTD8451D
MFR.Part #
RK73H2ATTD8451D
JLCPCB Part #
C2577362
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS