RK73H1HTTC2873D
MFR.Part #
RK73H1HTTC2873D
JLCPCB Part #
C2578561
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS