RK73H1HTTC82R5D
MFR.Part #
RK73H1HTTC82R5D
JLCPCB Part #
C6396201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS