RN732BTTD39R7F100
MFR.Part #
RN732BTTD39R7F100
JLCPCB Part #
C3972097
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS