RN73R2ETTD7681F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD7681F50
JLCPCB Part #
C2604180
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS