RN73H1JTTD4481C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4481C10
JLCPCB Part #
C4134167
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS