RK73H2ERTTD2700F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD2700F
JLCPCB Part #
C5851960
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS