RK73H2BTTD1582F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1582F
JLCPCB Part #
C5874534
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS