RK73G2ARTTD5102F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD5102F
JLCPCB Part #
C6388363
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS