RK73H1HTTC8203D
MFR.Part #
RK73H1HTTC8203D
JLCPCB Part #
C2578414
Description
-55℃~+155℃ 50mW 820kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS