RK73H1HTTC1203D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1203D
JLCPCB Part #
C2579148
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS