SG73G2BTTD4122D
MFR.Part #
SG73G2BTTD4122D
JLCPCB Part #
C6677568
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS