ERJ-1GEF1781C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1781C
JLCPCB Part #
C20520220
Description
-55℃~+125℃ 1.78kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS