RK73H1HTTC7873F
MFR.Part #
RK73H1HTTC7873F
JLCPCB Part #
C2575725
Description
-55℃~+155℃ 50mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS