RG0603P-1622-B-T10
MFR.Part #
RG0603P-1622-B-T10
JLCPCB Part #
C20135411
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS