RK73B2ETTD115J
MFR.Part #
RK73B2ETTD115J
JLCPCB Part #
C2575816
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS