RK73H1HTTC7872F
MFR.Part #
RK73H1HTTC7872F
JLCPCB Part #
C6270465
Description
-55℃~+155℃ 50mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS