RN73H1ETTP48R7C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP48R7C50
JLCPCB Part #
C2540106
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS