RN73R2BTTD3243C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3243C50
JLCPCB Part #
C4075764
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS