RN73R1JTTD1623D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1623D25
JLCPCB Part #
C4069049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS