RK73H1HTTC6811D
MFR.Part #
RK73H1HTTC6811D
JLCPCB Part #
C5851580
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS