SR732ERTTD9R53F
MFR.Part #
SR732ERTTD9R53F
JLCPCB Part #
C5907257
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS