RK73H1HTTC6812D
MFR.Part #
RK73H1HTTC6812D
JLCPCB Part #
C2578926
Description
-55℃~+155℃ 50mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS