RN73H1JTTD6423D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD6423D25
JLCPCB Part #
C4161577
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 642kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS