RK73H1HTTC6653F
MFR.Part #
RK73H1HTTC6653F
JLCPCB Part #
C6649134
Description
-55℃~+155℃ 50mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS