RK73H1HTTC1653F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1653F
JLCPCB Part #
C2575488
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS