RN73H2ATTD1100D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1100D10
JLCPCB Part #
C2561774
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS