RK73H1HTTC3653F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3653F
JLCPCB Part #
C7284001
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS