SR731JTTD2R0J
MFR.Part #
SR731JTTD2R0J
JLCPCB Part #
C2599664
Description
-55℃~+150℃ 200mW 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS