RK73H1HTTC5762F
MFR.Part #
RK73H1HTTC5762F
JLCPCB Part #
C2575478
Description
-55℃~+155℃ 50mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS