RN73H1JTTD3901F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3901F10
JLCPCB Part #
C3952079
Description
100mW 3.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS