RK73H1HTTC5622F
MFR.Part #
RK73H1HTTC5622F
JLCPCB Part #
C2575567
Description
-55℃~+155℃ 50mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS