RK73H1HTTC56R2F
MFR.Part #
RK73H1HTTC56R2F
JLCPCB Part #
C2575578
Description
-55℃~+155℃ 50mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS