RK73H1HTTC5230D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC5230D
JLCPCB Part #
C2579217
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 523Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS